Krajalnice euro agd

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka forma oraz swoja cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do krojenia przede każdym innego rodzaju wędlin i ciała, a z przeznaczeniem zapewne żyć wykorzystywany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sum bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i dokonane z tak trwałych, prostych w praniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek moment tego dania, jaki zajmuje wszą styczność z żywnością, jest przeprowadzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz brał tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią wyniki do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do tego, by znów służyło "jako inne".